Кроки до Нової Української Школи

/Files/images/НУШ.png "Освітня система України має інструменти, що дають дітям успішно розвинути свої таланти, але їх недостатньо, щоб досягнути до кожної дитини, тому країна розпочинає масштабну освітню реформу.

Нам необхідно зробити так, щоб наші вчителі мали статус і повагу, розуміли важливість їх ролі. Нам потрібно перетворити школу в дивовижну подорож у невідоме, де навчання рухає природна цікавість, а життєві навички дитини розвиваються поряд з талантом дитини та її природними здібностями. Іншими словами, нам потрібна Нова українська школа”.

Із виступу екс-Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич на Світовому освітньому форумі "Політика для кількості, якості та впливу" (Лондон, січень 2017 р.)

Актуальні питання освіти>>>