КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ПРИРОДНИЧИХ НАУК- ЛІЦЕЙ № 293»

"Школа - світоч розуму. І найважливіше завдання школи - виховання здібностей"
/Files/images/2-1.jpg
Мова освітнього процесу- українська.

Сьогодні НВК №293 – унікальний заклад, де панує неповторна атмосфера, що сприяє умовам для всебічного розвитку ліцеїстів, враховуючи їхні можливості, пізнавальні інтереси та здібності, їхню успішну життєдіяльність в умовах стрімкої зміни сучасного світу.

Оновлена матеріально-технічна база закладу у світлинах>>>

Матеріально-технічна база закладу (статистичні дані)>>>

Освітній заклад архітектурно обладнаний пандусами та туалетами, що надають можливість для навчання осіб з особливими освітніми потребами. Також у закладі функціонує басейн.

НВК є експериментальним навчальним закладом Всеукраїнського рівня за напрямками:

- «Створення та реалізація інноваційної моделі навчально-виховного об'єднання «дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей – коледж - вищий навчальний заклад».
Завершена 2018 року (наказ МОН України від 28.12.2018 № 1473);

- науково-педагогічний проєкт «Інтелект України»;

- експериментально-дослідна робота "Впровадження мультипрофільного навчання в старших класах загальнооствітніх навчальних закладах м. Києва".
Завершена у 2018 році;

Із 2018 року впроваджується програма "Нова Українська Школа" (1-6 класи).

У НВК працюють предметні, художньо-естетичні, спортивні та оздоровчі гуртки/

Додаткові платні освітні послуги не надаються.

Кожного року учні нашого НВК стають переможцями Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, мовно-літературних конкурсів, конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Юні поети-початківці друкують власні твори в альманахах МАН.

Нагороди колективу

Заклад нагороджений (2017) Дипломом Національної академії педагогічних наук України та ДНУ Міністерства освіти і науки України «Інститут модернізації змісту освіти» за активну інноваційну діяльність у підвищенні якості навчально-виховного процесу.

Педагогічний колектив навчального закладу є постійним учасником освітніх виставок та форумів, на яких гідно представляє свій досвід впровадження інновацій в навчально-виховний процес, презентує досягнення дослідно-експериментальної роботи:

ХІІІ Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти-2022";

ІХ Міжнародного форуму "Інноватика в сучасній освіті-2017";

VIII Міжнародного форуму «Сучасні заклади освіти- 2016»;

VII Міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті-2016»;

VI Шостої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти– 2015»;

VI Міжнародного форуму-презентації «Інноватика в сучасній освіті - 2015»;

V Міжнародної виставка «Сучасні заклади освіти- 2014»;

V Міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті- 2014».

НВК № 293 - переможець загальнонаціонального проекту «Флагмани освіти і науки України». Заклад увійшов в енциклопедію «Флагмани освіти і науки України — 2012» («Кращі освітяни та науковці України») та дипломант Міжнародного Академічного Рейтингу "Золота Фортуна" (2013).

/Files/images/dosyagnennya/Licei_03.jpg