/Files/images/library-1.jpg

Бібліотека -це книжковий храм, джерело ідей, скарбниця думок, що прокладають нам стежку в майбутнє.

Бібліотека НВК №293 складається з 2 залів: абонементу, читального залу і 2 книгосховища.

Книжковий фонд бібліотеки становить 19461 примірників, з них 14961 примірники - це підручники і 4531 примірників художньої та галузевої літератури. Учні нашого НВК №293 100% забезпечені підручниками. На абонементі користувачі одержують книги додому строком на 10 днів, а в читальному залі читачі користуються всім книжковим фондом та знайомляться з новим надходженням періодичних видань.

В нашій бібліотеці впроваджуються різноманітні форми популяризації книжкового фонду: книжкові виставки, тематичні полиці, бібліографічні огляди, голосні читання, проводяться бібліотечні уроки на різні теми про книгу, вікторини. Всі ці масові заходи, які проводяться в бібліотеці сприяють заохоченню читачів до читання, активному відвідуванню бібліотеки, розширенню світогляду. Бібліотека- інформаційний центр, мета якого забезпечення інформаційних потреб і запитів учнів і вчителів.

/Files/images/DSC02639.JPG

Довідково- бібліографічний апарат бібліотеки складається з абеткового та систематичного каталогів. До послуг користувачів також картотеки це такі як:

- картотека творів художньої літератури,

- картотека на допомогу вчителю,

- систематична картотека статей,

- реєстраційна картотека підручників.

Цими картотеками користуються бібліотекар, вчителі і учні. В бібліотеці користувачі отримують індивідуальні, групові та тематичні довідки, які облікуються і аналізуються. З основами користування книжковим фондом систематично бібліотекар знайомить читачів,як у процесі повсякденної роботи, так і на спеціальних бібліотечних уроках починаючи з 1-го класу.

Використовуючи наш фонд Ви зможете:

- підібрати та прочитати матеріали з будь-якої теми

- ознайомитися з новинками літератури, книжковими виставками, тематичними переглядами

- отримати тематичні підбірки літератури.

!!! Чекаємо Вас !!!

Режим роботи:

З 9 годин до 17 годин.

Читальний зал працює з 10 годин.

Останній день місяця- санітарний.