Учнівське самоврядування

/Files/images/samovryd.jpeg Учнівське самоврядування— невід'ємна частина громадського самоврядування, що забезпечує захист прав і інтересів учнів, й їхню участь в управлінні загальноосвітнім навчальним закладом.

Функціонує з метою забезпечення виконання учнями своїх обов'язків і захисту їхніх прав й сприяє гармонійному розвитку особистості, формуванню навичок майбутнього організатора, керівника.

В учнівському самоврядуванні беруть участь особи, які навчаються у загальноосвітньому навчальному закладі. Усі такі особи мають рівне право на участь в учнівському самоврядуванні. Воно здійснюється особами, які навчаються в школі:

• безпосередньо;
  • через органи учнівського самоврядування, що обираються шляхом таємного чи відкритого голосування.

/Files/images/samovryd.jpg

Звітує прес-центр учнівського самоврядування.

Цікаво пройшов 07 грудня 2016 року традиційний День самоврядування у нашому ліцеї. Серед учнів було обрано директора, заступників, класних керівників та класоводів. Усі, хто брав участь у заході, залишилися задоволеними, а особливо - учні молодших класів, вони були напрочуд слухняними і дисциплінованими та ще довго не хотіли відпускати своїх нових "наставників"...

/Files/images/IMG_062111.jpg/Files/images/IMG_061011 (1).jpg/Files/images/IMG_061411.jpg