Прийом першокласників

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Адміністрація НВК № 293 м.Києва повідомляє, що відповідно до поданої до Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації попередньої мережі класів на 2018-2019 навчальний рік спроможність закладу (максимальна кількість учнів, яким заклад в межах навчального року може забезпечити здобуття освіти за денною формою навчання) складає 3 класи (90 учнів загалом).

Зазначаємо, станом на 10 травня 2018 року зареєстровано 173 заяви. Тому, якщо станом на 31 травня 2018 року кількість поданих заяв перевищить спроможність закладу, адміністрація НВК буде діяти відповідно до абзацу 2 п.5 Розділу ІІ Порядку про зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.