До Дня української писемності та мови

Це свято було встановлено Указом президента України 1997-го року і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

08 листопада 2018 року у НВК № 293 м. Києва відбувся турнір з гри «SCRABBLE». Гра проходила в рамках тижня до Дня української писемності та мови. Організатори гри мали за мету пробудити інтерес дітей до українського слова, збагатити словниковий запас школярів та показати, що можна весело та з користю проводити вільний час.

Змагання проводилося між учнями 7-х та 8-х класів. За підсумками ІІ туру – І місце посіла Терещенко Антоніна – учениця 7-А класу. ІІ місце – Пащенко Сергій – учень 8-А класу, ІІІ місце - Польчин Владислав – учень 7-А класу.

Усі учасники отримали сувеніри і чудові враження, а переможці гри – гру «SCRABBLE» та кубки.

Вітаємо переможців!

Переглянути світлини свята>>>