Учительський форум

14 грудня 2018 року на базі комунального закладу «Навчально-виховного комплексу «спеціалізована школа І-ІІ ступенів з поглибленим вивченням природничих наук - ліцей № 293» Деснянського району міста Києва проходив вчительський форум відповідно до положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності з питання звіту по завершенню дослідно-експериментальної роботи за темою: «Створення і реалізація інноваційної моделі навчально-виховного об’єднання «дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа І-І ступенів – ліцей – коледж – вищий навчальний заклад».

На форум були запрошені батьківська громадськість НВК № 293, представники асоціації директорів Деснянського району.

Під час урочистої частини було нагороджено подяками ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України 17 педагогів навчального закладу, якими було розроблено, теоретично обґрунтовано та апробовано організаційно-методичні умови створення інноваційної моделі неперервної освіти; забезпечено умови надання якісних освітніх послуг, що є головним завданням реалізації Концепції Нової української школи, стратегією освітніх реформ України.

Творчі колективи нашого закладу виступили зі святковим концертом перед присутніми.

Учительський форум>>>